20 Ekim 2016

Mecrea.com'dan Gelmeyen Ayakkabı.

15 gün önce verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. Arıyorum bugün verilecek, yarın verilecek, öğrenip haber verelim diye oyalıyorlar. En son bugün konuştuğumda kargoya verildi dendi. Ama kargo takip numarası veremiyorlar. Mesaj gelecek Aras Kargo'dan dediler mesajda gelmedi. İnanmıyorum kargoya verildiğine üzerlerinden atmak için söylüyorlar. 27 Ekim saat 12:00' a kadar gelmesi gerekiyor. Şehir dışına çıkacağım diyorum. İade alırız diyorlar bir de pişkin pişkin. Görevleri ayakkabıyı ulaştırmak. Ulaşmadı diye sipariş iptal etmek değil!

Arzu 518 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 24 Ekim 2016

    İnanılır gibi değil mecrea yalan yanlış bilgilere ve çirkin oyalama taktiklerine devam ediyor. Kargoya verdik deyip takip numarası veriyorlar. Kargo şirketinin böyle bir takip numarası bile yok. döneceğiz deyip dönmüyorlar. Dönmüyorsunuz dediğimde bekleyin o zaman deyip hatta bekletiyorlar konuşmuyorlar. Bi süre sonrada hattı kapatıyorlar zaten. Bir daha asla mecrea. İlk defa mecrea deniyorum ve kesinlikle son olacak.

  • Arzu 21 Ekim 2016

    Yazıyı 19 Ekim'de yazmıştım. Bugün 21 Ekim ve ürün hala yok. 17 gün oldu. Yine arayacağız diyip aramadılar ve yine kargoya verildi dediler ama gelen bir şey yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön