02 Şubat 2016

Mecrea.com Hatalı Ürün Değişimi Yapmıyorlar, Satış Sonrası Hizmetleri Yok!

25.11.2015 tarihinde aldığım ve henüz 5-6 defa ofis ortamında giydiğim ayakkabının tabanı yarıldı. Mecrea.com'ya ulaştığımda 14 gün içerisinde sadece müdahale edebileceklerini hiçbir şekilde gönderme durumumda dahi incelemeyeceklerini ilettiler. Defalarca mail atmama rağmen bir çoğuna dönmediler bir de. Ürün üstelik 79.90 TL. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet veya garanti vermeden hangi firma böyle davranabilir?

Nergis 629 Okunma

Cevaplar

  • Nergis05 Şubat 2016

    Bu bilgilerin farkındayım. Ancak; 30 gün içerisinde bir ayakkabı kaç defa giyilerek kusur oluşabilir acaba? Sonuç olarak tabanındaki kocaman kırık 5-6 defa giyilmesi suretiyle oluşması normal bir durum olarak değerlendirilemez. Taban için kullandığınız ürünün kalitesiz veya kusurlu olduğunu gösterir.

  • Mecrea.com Temsilcisi05 Şubat 2016

    İade ve değişim şartı gereğince ; Ürün orjinal kutu ve faturasıyla birlikte MECREA'ya 14 gün içerisinde sürat kargo ile iade (değişim) gönderebilirsiniz.İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.Kusurlu üründe dahi değişim hakkı 30 gündür. Müşterimize ürün kalite kontrol departmanı tarafından kontrol edilerek kusursuz olarak gönderilmiştir. Nergis C.adlı müşterimiz 2 ay ürünü kullanılmış ürün iade ve değişim talep etmiştir. İade ve değişim hakkı red olarak sonuçlanmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön