Mealbox.com.tr Yanıltıcı Görsel ve Gelen Küçük Porsiyon...

Öykü K. |

Dün buradan ilk kez sipariş vererek "püre yatağında kadınbudu köfte" (16 TL) söyledim. Porsiyon küçüktü, çok doyurmadı ancak hem görsele benzediği hem de tarif edildiği gibi olduğu için çok umursamadım. Bugün buradan hem gramaj olarak daha ağır hem de görsel olarak daha büyük olduğu için "patates püresi yatağında köfte" (17 TL) sipariş ettim. Ancak köfteler görseldekinin neredeyse yarısı kadardı ve yemek anlatıldığı gibi değildi. 49 kg olup çok yemek yemeyen biri olarak iki gün üst üste aç kaldım.

Kullanılan porsiyon büyüklüğü tamamen firmaya kalmış bir tercih, ancak ne satıyorsanız dürüstçe onu belirtmelisiniz. Yanıltıcı görseller ve açıklamalarla güvenimi kaybettiniz. Bu yorumları sitenin kendi sayfasına iki yemeğin altına da ayrı ayrı yazdım, ancak sadece olumlu yorumları kullandıklarından olsa gerek yayınlamadılar. Tüm bu sebeplerden ötürü bir daha sipariş vereceğimi sanmıyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 11 Ağustos
    16:40

    Merhaba Öykü Hanım, öncelikle porsiyonlarımız konusunda sizi mutlu edemediğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Porsiyonlarımızın gramajları, diyetisyen ve gıda mühendisleri rehberliğinde kararlaştırılmakta ve servis edilmektedir.İçeriğimizi geri bildirimleriniz sayesinde sürekli geliştirmekte ve iyileştirmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hassasiyetinizi anlıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.