10 Eylül 2013

Mcr Media Group Araba Çekilişi Reklamına Tıkladım 12 TL'ye Oyun Satmışlar!

28.08.2013 tarihinde Konya İstanbul bileti almak için nete girdim. Karşıma bir sayfa açıldı ve araba çekilişine katılmak isteyip istemediğim yazıyordu. Bende katılmak için telefon numaramı ve bilgilerimi verip onayladım.

1-2 sonra telefonuma mesaj geldi ve Cellon Ltd. Mcr Media Group'tan oyun satın aldığımı ve haftalık ödeme ücreti olan 12 TL'yi telefon faturama yansıtılarak çekildiği bilgisi vardı. Ben
1 kereye mahsus dedim ve 12 TL gitti diyerek umursamadım ama dün itibariyle yeni 1 mesaj geldi ve 12 TL daha çekildiği bilgisi geldi.

Cep numarasını buldum (0532 755 88 55)ve aradım. Bana oyun satın aldığımı söylediler ama ben oyun satın almadım, zaten telefonum oyun oynamaya müsait değil!

Hüseyin 186 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 16 Eylül 2013

    Bana herhangi bir dönüt olmadı.Ben o firmanın beni aldatmasını kabul edemiyorum.Sayfa çıkıyor karşıma ve ben araba çekilişine katıldığımı zannederken oyun aldığım ve her hafta 12 tl kesileceği bilgisiyle karşılaşıyorum.Resmen kandırılıyorum.Lütfen bunu düzeltme noktasında yardımcı olun ve 24 tl kesildi.İade edilsin.Yoksa her türlü yasalyollara başvuracağım bilinsin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön