Mcj.com.tr Teslimat Gerçekleşmedi!

Müjde Korkmaz Ç. |

1 hafta önce bir sipariş verdim. Ürün gelmeden bir gün önce mesaj gönderileceği söylendi. Mesaj gelmedi. Ürün geldiğinde yerimizde yoktuk. Fakat sonraki 3 gün adresimiz deydik kargo şirketi her gün farklı bir yalan söyleyerek teslimatı gerçekleştirmedi. Adreste tanınmıyor'a kadar gitti bu yalanlar. İse her gün kayıtsız kaldı ve teslimat bir türlü gerçekleşmedi. Mcj.com.tr i konu ile ilgili birkaç kez aramama rağmen.

Sonuç olarak Kargo şirketinin (Aras kargo) bizimle alay etmesiyle kaldık. Birde hem kargo şirketi hem de Mcj.com.tr ile yaptığımız telefon görüşmeleri ve bunlar için harcanmış uzun zamanlar kaldı elimizde. Mcj.com.tr ise telafi için hiçbir şey yapmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müjde Korkmaz Ç.
  27 Kasım
  20:35

  sadece bir personel arayıp özür diledi. çözüm için herhangi bir şey yapılamadı. Başka bir kargo şirketi ile göndermelerini rica ettim. gönderemeyeceklerini söylediler.

 • 25 Kasım
  15:58

  Sayın Müjde Korkmaz Çetin' in şikayeti hakkında;

  Müşterimiz tarafından verilen sipariş hızlı şekilde kargoya verilmiş olup, teslimat süresince yaşanmış sorun, iş ortaklığı sağladığımız kargo firması tarafından meydana gelmiştir.

  Bu durum hakkında müşterimiz 24.11.2014 tarihinde aranmış, şikayeti hakkında görüşme sağlanarak, elimizde olmayan bir imkana değinerek özür dilenmiştir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@mcj.com.tr
  Tel : 444 5 625