20 Ağustos 2013

Mcj.com.tr Taahhütlerini Yerine Getirmiyorlar!

Mediasa güvencesiyle çalıştığını söyleyen MCJ com. tr' den Ramazan ayında 2 (iki) set cam saklama kabı sipariş ettim. Firma o gün sipariş verenlere her set için yemek kitabı ve çırp çırp hediye edeceğini söylüyordu. Ancak saklama kapları tek başına geldi. Durumu bildirdim, bu kez sadece 2 yemek kitabı gönderildi (Ayşe Tüter'in Ramazan için broşür görünümünde bir kitabı) .

Konuyla ilgili 5. telefonumdan sonra bugün tek bir çırp çırp geldi. 6. kez aradım ve "bir özür mektubu bekliyorum sizden" dedim. Cevap "Öyle bir şey bizim prosedürümüzde yok" oldu, yani bu firma telefonda bildirilen şikayetleri ciddiye almamakta, sözlerini yerine getirmemekte, müşteriyle alay etmekte.

İlgi 1.406 Okunma

Cevaplar

  • Mcj.com.tr Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın İlgi Yazan'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle hediye işlemleri hakkında görüşülerek, müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış, konu çözüme ulaşmıştır. MCJ hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 5 625

  • İlgi'nin Teşekkür Mesajı24 Ağustos 2013

    Şikayetimin yayınından sonra, MCJ den Emre Bey aradı. Gerçekten çok çaba sarfetti, ancak O'nun çabası da yetkililerine nazik bir özür mektubu yazdırmaya yetmedi. Her gün yapılan telefon görüşmelerinden sonra GÖNDERMELERİ GEREKEN hediyelerini yarım saat önce aldım.Bu arada da şekerim altüst oldu hastalandım. Benim o firmayla işim birmiştir, sizin kararınızı bilemeyeceğim. Ancak Emre Bey'e şahsen teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön