sta-4-hoverİyi Çözüm

Mezitli McDonald's Kalitesiz Sipariş

Can Can09 Ekim 21:42

Yemek Sepeti üzerinden 2'li Big Mac menü ve promosyon cheeseburger siparişi verdim. 1 saatten fazla sürede gelen siparişin içinde sadece patatesler ve promosyon olan cheeseburger vardı. O sırada kurye kartımdan 54 küsur lirayı çekti. Hemen telefon etti ve 5 dakika ya kalan ürünleri getireceklerini söyledi neyse tamam ama gecikecekse bunları da alın iptal edelim böyle sipariş getirilmez dedim. Yok abi hemen getiririz dedi gitti. 

Yarım saat daha kimse gelmeyince arayıp iptal edin dedim. Bana o zaman 30 TL'yi iade ederiz dediler. Neden sadece 30 dedim sizin hatanızı neden ben ödeyeyim? Cheeseburger 10 TL den patatesler 7.5 dan sayılıyormuş. O zaman bende diyorum ki bana gelmeyen ürünlerin parasını iade edin 2 Big Mac burger 22'den 44 TL 6 liradan kolalar 12 toplam 56 TL. 

Sos bile göndermedikleri siparişten 25 TL talep ediyorlar. Onunda iadesini daha gerçekleştirmediler. Arayıp şikayet ediyorum size dönüş yapacaklar diyorlar. Bu durumun telafi edilmesini istiyorum. Bu konuyu burada bırakmayacağım.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 10 Ekim 08:41

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler