04 Mart
#11665807

McDonald's'ta Hijyen Sıfır!

03.03.2019'da Bağcılar’da ki şubenizde nişanlımla beraber yemek yiyecektik, keşke yemez olaydık. Siparişi verdik bekliyorduk, hemen kasanın karşı tarafında hamburgerleri yapıyorlar, ellerinde eldiven yok. Marulları bildiğiniz elleriyle hamburgerin içine atıyor ve yere düşeni de alıyor tekrar hamburgerin içine koyuyor. Peyniri gözümüzün önünde ikiye ayırıp o şekilde koydu, elinde eldiven vs. hiçbir şey yok.


Bu sırada kasada duran beyefendiye eldiven kullanıp kullanılmadığını sorduk ve bizde kullanmıyor ama dezenfekte ediyorlar dedi yaklaşık 10 dakika kasanın önündeydim, fakat bir kere bile dezenfekte edildiğini görmedim. Arka tarafta hamburgeri yapan kız ön tarafa geldi ve sordum eldiven kullanmıyor musunuz diye bizi öyle bir tersledi ki aklınız almaz. Tam bir fiyasko. Bende AVM 'de çalışıyorum ve gelen müşterilere asla bu sekil yaklaşım yapmıyoruz. Zayıf, hafif sarışın bir kız böyle personeli nasıl çalışıyorsunuz aklım almıyor. Lütfen şu hijyen konusuna biraz çeki düzen verin. Böyle bir şey olamaz. Müdürü ayrı kafa da bir şey söylüyoruz tersliyor. Bence siz ekibi komple yenileyin yoksa işiniz zor.

Sevda Sevda 1.004 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevda04 Mart

    Her yazılan şikayete bu şekilde cevap veriliyor ve dönüş yapılmıyor? Pardon siz orada napıyorsunuz aynı şeyleri kopyala yapıştır. Bu ne ciddiyetsizlik. Müşteri memnuniyeti için ne yaptığınızı merak editörüm doğrusu.

  • McDonald's Temsilcisi04 Mart

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler