McDonald's'ta Almadığım Ürün Fişime Yansımış

Mert Mert14 Ağustos 21:30

Tekirdağ Süleymanpaşa merkezde Tekira AVM 'de bulunan McDonald's a ailem ile birlikte giderek bir sipariş verdim. Bana bir fıs verildi ve fişimle birlikte bekledim bu arada fişime bir göz attım daha sonra çocuklarımın eşimin ve benim siparişlerim geldi yemeye başladık gözüme bir ürün takıldı soğan halkası fişimde yazıyor ama bizde yoktu? Siparişte de öyle bir şey söylememiştik menüde var sanarak bir şey dememiştim daha sonra kasaya giderek kasiyere sordum bu ürün ne diye bir şaşırdı. 

Daha sonra bir aksilik olduğunu fark eden oranın sorumlusu sanırım olaya dahil oldu. Bu ürünü yanlışlıkla yazıldığını beklememi ve bu ürünü vermek istediler. Ben yemeğimi yemişim. İstemediğim bir şeyi de yemek zorunda da değildim demeye kalmadı. Kasiyer işin ciddiyetini anladı. Ürünün parasını almadığını iddia etti ve bu durumda beni gönderdiler ama parasını aldılar ve bende sitesine şikayet ettim ve bana dönüş yaptılar kasiyerin ve şube sorumlusunun profesyonel hareket edemediklerini ve bu işten profesyonelce sıyrılamadıkları için çok pişman olduklarını söyledi. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 15 Ağustos 08:31

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler