Toplam çözüm sayısı
..
McDonald's ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

McDonald's'ın Saygısız Personeli

727görüntüleme
Ender
Ender 16 Şubat 2020 21:28

16 şubat tarihinde McDonald's İstanbul Çapa şubesinde iki kasadan birinde sıra beklemeye başladım. Bu esnada bu kasaların hiçbirinde görevli biri yoktu. Yaklaşık bir 15 dakika bekledikten sonra R*** isimli kasiyer benim beklemediğim diğer kasanın önüne gelerek sipariş aldı bu kasanın önünde benden sonra gelen kisiler sipariş verdi. 

Ben de keşke bu kasanın çalışmadığını söyleseydiniz boşuna beklemezdim dedim. Neyse diğer kasaya geçtim. Sıra bana geldiğinde kasiyerin davranışları oldukça saygısızdı. Bir önceki lafımı üstüne alınmış ve trip atar bir haldeydi. Hadi neyse diyerek siparişimi verdim ama o da ne benden sonra gelen herkesin siparişi hazır ama nedense benimkiler ortada yok. Aradan bir 40 dakika geçti 40 dakikadır ayakta sipariş bekliyorum. En sonunda R*** hanıma benim siparişim ne oldu daha çıkmadı mi diye sorunca gayet saygısız bir şekilde iste orada alabilirsin diye ilerdeki tepsiyi gösterdi yalnız tepsiyi uzatmak da yok bak iste orada git al diyor bana. Ben de gözlemliyorum bu hamburger çıkalı 30 dakika oldu ve soğudu dedim madem hamburgerler çıktı yarım saattir bana neden söylemiyorsunuz. Tepsinin yanına gidince soğan halkasının olmadığını söyledim ve bu hamburgerler yarım saattir orada bekliyor bu soğuk hamburgerleri istemiyorum dedim. Tamam sen bekle çıkacak birazdan soğan halkası dedi bir de senli benli konuşuyor benimle. R***  hanim 40 dakika boyunca soğan halkalarını pişirmedi. Beni 40 dakika özel olarak bekletti. 

Benden önce gelen herkes siparişini aldı ve gitti. Hamburgerleri artık çok soğuduğu için istemediğimi söyledim ve para iadesi talep ettim. Onun için de beni saygısız bir tavırla 15 dakika beklettiler en sonunda şikayet edeceğimi söyleyince para iadesini yaptılar. Pazar günümün 1 saatini ayakta yemek bekleyerek geçirdim ve sonuçta böyle bir terbiyesizlikle karşılaşıp ac bir şekilde geri dondum. McDonald's'a böyle çalışanları yakıştıramadım. Bu çalışanınız hakkında gereğinin yapılmasını rica ederim.

McDonald's Logo
McDonald's17 Şubat 2020 09:10

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler