McDonald's'ın Marka Değerini Düşüren Personeli!

Asiye Asiye13 Mart 2019 23:43

2019 yılında hazır yiyecek siyasası kıran kırana rekabet içerisindeyken mevcut personellerinize ihtiyacı olan eğitimi verdiğinizi ve başarılı olan bireyleri markanız bünyesinde geliştirip aileniz ile büyümeyi amaçladığınıza eminim.

Şahsım adına turizm sektörünün ileri firmalarından birinde satış-pazarlama departmanında görev yapmaktayım. Her çalışanın firmasına sadakat ile bağlı ve başarılı olması gerektiğine inanıyorum lakin Antalya Terracity AVM içinde bulunan restaurantınızda Z** B*** isimli personelinizin 1955'ten itibaren var olan ve hızla genişleyen McDonald's şirketine yakışmadığını, usulsüz davranışlarını, müşteri ile laubali tavrını hatta boy boy reklamlarınızın asıldığı alanda dahi doğru ürün satışı yapamadığını, müşteri tarafından uyarılması sonucu ise sert bir dil ile 'yemezsen yeme be' cümlesi ile karşılık verdiğini üzülerek bildirmek isterim.

Bu kötü davranış sonucu firmanız için hem kendim hem de çevreme daha fazla olumsuz sonuçların olmaması adına gereğinin yapılmasını ve söz konusu personelinize verilecek kararın marka değerinize yakışan bir sonuç olacağına inanıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 14 Mart 2019 12:00

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler