McDonald's Zorla Fiş Aldığım Firma!

Fatih Fatih27 Ağustos 05:26

27.08.2020 Günü Mersin Mezitli şube Adres: Yeni Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Opet Yanı No:728/A Mezitli/Mersin, Saat 04:35 sularında restorandaydım. Sipariş verdiğim hanımefendi "Gülşah" isimli yanlış hatırlamıyorsam, Siparişimi verdiğimde hesap makinasından kendi kafasına göre bir hesap çıkarttı. 

McDonald's uygulamasında %15 indirimli Big Mac menü ve menü seçiminin King boy olmasını dile getirmiştim. 5 Lira fark olduğunu belirtti ve 26,24 TL'lik bir hesap çıkarttı bana. Sürekli müşteriniz olduğum için biliyorum orijinal fiyatını ve yanlış işlem yaptığını söyledim hesap makinesi üzerinde. Fiş verilemeyeceğini dile getirdi ve bende sorun olduğunu fark ettim ve onayladım. 

Menümün çıkma dakikasına yakın fişi gider olarak göstermek istediğimi belirttim ve Gülşah Hanım "Fiş veremiyoruz sistemimizde stok problemi var ve stoklarımızda fazla ürün olduğundan fiş kesemediğini belirtti" ve müdürünü çağırdı Mavi gömlekli siyah saçlı ve esmer tenli bir bayan geldi. 

Fişimi verdiğinde ise fiş tutarım 25,49 TL olarak fişi verdi. Geriye kalan 0,75 kuruşluk bakiyemi verdi. Bende neden fiş tutarıyla sizin hesabınız farklı ve stoktan mı kaçırıyorsunuz dediğimde batuhan bey oradan " Ne saçmalıyorsunuz fişlerimizi sabah kesiyoruz" diye lafa girdi.   Bu ne saçmalıktır?McDonald's  yöneticileri? Fişimi neden zorla alıyorum.? Fişim ile birlikte Maliye'ye şikayette bulunacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 27 Ağustos 08:50

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler