McDonald's Yemek Sepeti Üzerinden Sipariş

Cihat Cihat4 gün önce

23 Mart 2020 tarihinde 13.27'de Yemek Sepeti üzerinden verdiğim 762321887 numaralı McDonald's siparişi McDonald's tarafından teslimat bölgesi dışında olduğum için saat 13.40'da iptal edildi. 13 dakika nedir diye düşünebilirsiniz ama evde aç ve McDonald's'dan hamburger bekleyen 5 yaşında bir çocuğunuz varsa ve akabinde bu çocuğa McDonald's hamburgeri yediremeyeceğinizi anlatmak zorunda kalınca sorun oluyor te. 

Sorunun bir boyutu da daha önce McDonald's'dan sipariş verebiliyorduk, ne oldu da artık veremiyoruz ve veremiyorsak neden bu restoranınız halen benim sipariş verebileceklerim arasında çıkıyor. Problemin tespit edilerek giderilmesini rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 3 gün önce

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler