16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11038284

McDonald's Yanlış Ürün

İstanbul Ağaoğlu Eltes Gold residence McDonald's şubesinden sürekli olarak alışveriş yapmaktayım. Gerek online gerek normal fakat sürekli ya eksik oluyor ya da yanlış getiriyorlar. Geçenlerde bot kısmında dahi belirtmeme rağmen sanki bilerekmiş gibi başka bir şey getirdiler. O halde ki kroket istiyorum ikidir üçtür nugget getiriyorlar oysa ki vejeteryanım. Gereğinin yapılmasını bir an önce arzediyorum böyle büyük bir firmaya yakışmayacak şeyler bunlar.

Gizem Gizem 371 Okunma

Cevaplar

  • Gizem20 Ekim 2018

    Eltes Gold Residence/Çekmeköy Mc Donald’S şubesinden sürekli alışveriş yapmaktayım. Haftada en az 2 kez alışveriş yaparım. Gerek giderek, gerek telefonla, gerek online uygulamalardan fakat artık sipariş vermeye korkar oldum. Ben vejeteryan biriyim. Özellikle sipariş notlarında belirtmeme rağmen sanki bilerek yapılmış gibi başka bir şey geliyor bazen eksik geliyor. Peynirli kroket istiyorum bana 2 3 defa nugget getirdiler. Siparişler sürekli ya eksik ya da bayat geliyor. Bu ikinci şikayetim fakat geri dönüş yapılmadı. Gereğinin yapılmasını bir an önce arzediyorum. Sevgiyle kalın.

  • McDonald's Temsilcisi17 Ekim 2018

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler