20 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2458362

McDonald's Sürekli Yanlış Sipariş Gönderiyor

Yaklaşık haftada 2 kere McDonald's'a hep aynı siparişi vermeme rağmen big maç te sos ve soğan istemediğimi özellikle belirtmeme rağmen sanki dalga geçer gibi her seferinde soslu ve soğanlı gönderiliyor. Kaç kere şikayet formu oluşturduklarını saymadım ve 10 siparişimden 8' i yanlış gelip .


Çağrı merkezinden restaurantla görüşüleceği yenisini yollayacaklarını söyledikleri halde aradan 45 dk. geçip tekrar çağrı merkezini aradığımda restaurantla görüşüleceğini söylemeleri çok yazık arkasından beni restaurantın arayıp yenisinin yollamayı unutulmuş denmesi de çok yakıştı . Asla asla bir daha 2 saat doğru sipariş beklemeyi düşünmüyorum.

Siir 449 Okunma

Cevaplar

  • McDonald's Temsilcisi21 Mayıs 2014

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler