09 Kasım 2018
#11130754

McDonald's Siparişleri Çok Geç Getiriyor!

09.11.2018 18:33'te Yemek Sepeti üzerinden McDonald's’tan sipariş verdim. 2 saat geçmesine rağmen siparişim gelmedi. Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri'ni aradım. Firma ile görüşme sağladılar, siparişimin hala yola çıkmadığını ve beni oradan arayacaklarını söylediler, bekledim. Tekrar Yemek Sepeti müşteri hizmetlerini aradım. Merkez ile görüşmeye çalıştılar. Siparişi verdiğim şubeleri beni aradı. Siparişimin neden geciktiğini ve ne zaman yola çıkacağını sordum. Sizden önce bir kişinin daha siparişi var ondan sonra yola çıkacak şeklinde söylendi. Bu kadar yoğunluk varsa sistemi kapatın.


Bunu Yemek Sepeti'ne ilettiklerini ama kapatmadıklarını söylediler. Saatler sonra gelen menü buz gibi ve özensiz hazırlanmış olması durumu da artık McDonald's için alışılmış bir durum oldu, hala bekliyorum. Siparişim gelmedi. Gerçekten nasıl bir kalitede getireceklerini çok merak ediyorum. Kurumsal bir firma filan olduğunuzu düşünmüyorum. Hizmet sıfır hatta kötü bir durumda.

Tuba Tuba 354 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • McDonald's Temsilcisi10 Kasım 2018

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler