17 Temmuz 2019
#12282335

McDonald's Şaşırtıcı, Üzücü Yaklaşım

14 Temmuz pazar günü ailece 500 km yoldan gelip evde bir şeyler yemek için çok sevdiğimiz McDonald's'tan evimize sipariş verelim dedik. Saat 19:46 itibariyle siparişimi internetten, kendi sitelerinden verdim. Saat 20:25'te bir görevli arayarak "sizin oraya gelemiyoruz, gala kokoreç'in oraya gelirseniz getireyim" dedi. (250 metre mesafede olan bir yer) Ben tabi ilk şaşkınlığı attıktan sonra evden çıkacak olsak restorana gelirdik dedim. Efendim geçenlerde bir arkadaşımızı darp ettiler o yüzden karanlıkta oraya gelemiyoruz deyince. Birincisi hava tam karanlık değil ikincisi ben bu siparişi vereli 45 dakika oldu bunu şimdi söylüyorsunuz ve son olarak madem böyle bir durumu var belli bir saatten sonra siteniz bu muhite siparişi kabul etmesin dedim.


Velhasıl görevli arkadaş getiremediklerini yineledi ve kapattı. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp anlattım. Dinleyen kişi olur mu öyle şey ben hemen göndertiyorum dedi ve beni beklemeye aldı. Diğer tarafla görüştükten sonra o da aynı şeyi söyleyince yıllardır severek nerede olursa olsun hamburgerde ilk tercihimiz olan McDonald's'tan hem soğudum hem de böyle bir uygulamayı yakıştıramadım. İstanbul'da ne yazık ki her yerde kötü olaylar olabiliyor. Çözümünüz buysa eğer sisteminizi ayarlarsınız sipariş almaz belli bir saatte. Çocukların üzüntüsü ve açlıkla gerilen evdeki huzursuz ortamın sebebisin McDonald's.

Erhan Erhan 613 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erhan26 Temmuz 2019

    Bu yazınızdan sonra bir temsilciniz aradı ancak müsait olamadığımı 1 saat sonra müsait olacağımı söyledim. Hanımefendi de "tamam 1 saat sonra arayacağım" diyeli 8 gün oldu!

  • McDonald's Temsilcisi17 Temmuz 2019

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler