01 Ekim
#12706943

McDonald's  Personelinin Saygısızlığı!

01.10.2019 tarihinde akşam saatlerinde Antalya eski sanayi şubesine geldik. Çok sıra vardı ve sadece 1 tane kasa açıktı. Başka kasa olup olmadığını sorduğum beyaz yakalı olduğunu ve İsminin K*** olduğunu daha sonrasından öğrendiğim zat cevap verme tenezzülünde bile bulunmayıp arkasını döndü gitti.


Bu şekilde bir yere getirdiğiniz saygısız insanlara müşteri nasıl karşılanır eğitimini vermenizi; konuşma yetisini öğretmenizi tavsiye ediyorum, kasanın açık olmamasına değil K*** beyefendinin dönüp arkasını gitmesine öfkeliyim. Kurumsal bir firma ve daimi müşteriniz olarak sizleri kınıyorum.

Gözde Gözde 813 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • McDonald's Temsilcisi02 Ekim

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları