02 Nisan
#11790365

McDonald's Personeli Müşteri Seçiyor!

Eskişehir Yenibağlar üniversite Caddesi üzerindeki şubeye hafta 4-5 kere uğrarım. Şube çalışanı yaka kartından okuyabildiğim kadarıyla S**Ç**** adlı çalışan kurumsallığa çok aykırı. Hiçbir nezaket, güleryüz, saygı yok. Restoran kendininmiş gibi 2 katlı restoranın üst katını kafasına göre kapatıyor açıyor.


31.03.2019 saat 00,30 civarlarında restorana uğradığımda yemeğimle beraber üst kat kapalı olduğunu belirterek beni ayakta bıraktı. Masaların boşalmasını bekledim ve daha sonra oturdum. Olayın akabinde üst kattaki WC'yi kullanmaya çıktığımda 3-4 masanın dolu olduğunu gördüm. Hanımefendinin amacını anlamış değilim.

Kemal Kemal 1.185 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • McDonald's Temsilcisi02 Nisan

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler