Mcdonald's Özel Numaradan Aradı

Gizem Gizem1 hafta önce

Dün akşam McDonald's'dan arabaya servis ile alışveriş yaptık. Çok bekledik, üzerimize kola döküldü, sipariş yanlış verildi. Bende uygulamasında siparişinizle ilgili anket doldurun diye bir bölüm vardı onu doldurdum. Çünkü bu tarz anketlerin kurumsal firmalar için geliştirici olduğunu düşünen biriydim! Taki düne kadar.

Anketin sonunda size ulaşabileceğimiz zaman aralığı nedir diyor, öğleden sonra 1 / 6 arasını seçtim. Bu sabah saat 9.53'de özel bir cep telefonu numarasından arandım. Telefonu açtım, kapı açılma sesleri kalabalık ortam, efendim dedim, McDonald's'tan arıyorum anket doldurmuşsunuz da şikayetiniz varmış dedi. Müsait değilim dedim kapadım. Siz nasıl müşterilerinizi orada çalışan birinin özel numarasından aratabilirsiniz?

Üstelik sabah 9.53'de? Ben bekliyorum öğleden sonra kurumsal bir numaradan, hadi hiç hiç olmadı sabit bir no.'dan ararlar diye, sabah bu saatte özel bir cep telefonundan aranıyorum. Size sıkıntı olmasın artık beyefendi de numaram var isterseniz WhatsApp'tan falan yazsın bana uygun olduğu bir zaman zarfında? Çok şaşkınım, uygulamanızı siliyorum. Bir daha asla bir şey almam!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gizem 1 hafta önce

4 gün oldu. Donen kimse yok.

McDonald's Logo McDonald's 1 hafta önce

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler