01 Ağustos 2019
#12365365

McDonald's Müşteriyi Dövecekmiş Gibi Bakan Çalışan

Kızılay meydani Atatürk bulvarındaki şubenizdeki adının E****olduğunu gördüğüm çalışanınızın o kadar donuk soğuk ve saygısız bakışları var ki. Hoş geldiniz bile demeyip gözlerimin içine kaba bir şekilde bakıp sanki kavga edecekmiş gibi bakmaya devam ediyor siparişin sonuna kadar. Bu olay 1 2 hafta önce oldu ve ondan sonra bir daha gitmemeye karar verdim. Çalışanlarınızı neye bakarak ise almaya karar veriyorsunuz acaba? Her üniversiteyi kazanamamış lise mezunlarını alıyorsunuz galiba yoksa başka bir açıklaması olamaz bu tarz bir çalışanınızın olmasının. Etrafta o kadar issiz ve isini severek yapabilecek insan varken böylelerini ise almanız adınızı lekeliyor. Stres içinde yedim yiyeceğimi. Umarım gerekeni yaparsınız ve bende bir daha eskisi gibi severek gelebilirim.

Gizem Gizem 853 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gizem'in Teşekkür Mesajı04 Ağustos 2019

    Beni 2 gün önce aradılar ve çok güzel ve anlayışlı bir konuşma yaptılar. Gerekeni yaptıklarına eminim teşekkür ederim ilginize:)

  • McDonald's Temsilcisi02 Ağustos 2019

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları