09 Ağustos
#12416457

McDonald's Müdürünün Tavrı

Antalya Campiramit McDonald's müdüründen şikayetçiyim. Olayı Mc müşteri hizmetlerinede şikayette bulundum zaten detaylı bir biçimde anlattım bana hak da verdiler. restaurant müdürünün sorunu kendini imparator sanması kafasına göre siparişi iptal edip yarım saat yemek molası olan hamile bir bayanın 4 saat daha aç kalmasına sebebiyet vermiştir.


Sebebi siparişi iptal edip geri dönüş tenezzülünde bulunmamasıdır. McDonald's'nin sorunu ise görevini doğru yapmayan sorumsuz insanları böyle önemli mevkilere getirmesidir. Bu kadar her şeyi denetleyen şirket insanların yemek yediği bir yere hassas konumdaki göreve karakter analizi yapmadan belkide uzun yıllar çalıştı diye bireyin müdür restoran sorumlusu olmasıdır.


İnsanların sağlığı söz konusu olan bir yerde bir anlık hata payları olmaması gerekir. Bu konuda da geri bildirim sorunu dalgınlıkla falan değil kasten olarak bilinçli bir şekilde yapıldığı için bu kadar sinirliyiz. McDonald's şikayet hattına şikayet ettim yazdığım halde inşallah otomatik Cevap bu mailede verirsiniz. Sorunları çözmeyi hedefimiz lafını bu yazının alt kısımına yazın insanlar görsün sorumsuzluğunuzu. Off off... Akşam akşam ya.

Selim Selim 1.053 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • McDonald's Temsilcisi10 Ağustos

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları