01 Mayıs 2019
#11914014

McDonald's Merter Şubesinde Personelin Davranışı!

Merter şubenizde 1.5.2018 aksam saat 20.45 20.50 civarında at kuyruğu hafif kızıl saçlı bir kasa görevlisi yakasında gördüğüm kadar İ*** T. müşterilerle iletişimi 0 hatta eksi diyecek şekilde yerlerde. Sipariş verdik kartımızın limiti yetmedi 2 dakika zaman istedik limit açtırmak için ve işlemin iptal edilmesini, diğer bekleyenlerin işlemlerini alsın diye kasanın onunu boşalttık. Ama İ**** hanim iptal edin dediğimizde gözlerini devirerek tamam dedi.


Bir müşteriye göz devirmek nedir bana açıklayabilir misiniz? Yoğun çalışıyor olabilirsiniz ama bu karşınızdakine saygısızlık yapmanızı gerektirmez. Daha sonra sipariş aldı ve ben kasada ona müşteri iptal edin dediğinde göz devirmeden işlem yapın dediğimde tamam dedi göz teması olmadan ve surat 5 karış sanki seni takmıyorum git nereye şikayet edeceksen der gibi. Bu saygısızlığı bu şubede asla kabul etmiyorum ve düzenli buraya gelen biri olarak bir daha asla.

Gizem Gizem 620 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gizem15 Mayıs 2019

    Hala bir geri dönüş yapmadınız zahmetinde bulunmadınız sizin gibi firmalar için bunlar önemsiz ama ben bunun peşini bırakmayıp Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim

  • Gizem02 Mayıs 2019

    Arama zahmetinde bulunmadan kalıp cümleyi yapıştırmak müşterinize ne kadar değer verdiğiniz anlamına gelir. Madem bu siteye üyesiniz kalıp cümleler yerine personelinize egitim verin.

  • McDonald's Temsilcisi02 Mayıs 2019

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler