McDonald's Mcdonald's Bornova Kazım Dirik Şubesi

Yeliz Yeliz2 ay önce

Bornova kazım dirik mcdonald's evimin mesafesi 10 dakika. 18.36 da Yemek Sepeti'nden sipariş verdim. 1 saat sonra canlı yardıma ulaştım ve siparişiniz hala hazırlanıyor dediler. Dalga geçer gibi siparişiniz kısa sürede ve sıcak gelecek denildi. Saat 20.06 da tekrar bu sefer telefon ederek Yemek Sepeti müşteri çağrı merkeziyle görüştüm. Evet siparişiniz hazırlanıyor restoran yetkilisi ile görüşüp şikayetinizi ilettim dediler.

Sözde yetkili bey şikayeti daha önce de iletildi şeklinde cevap vermiş. Şu an şikayetimi yazıyorum saat 20.15 hala gelen giden arayan yok. Hem mcdonald's ı böyle sözde yetkililer koydukları için restoranların başına, hem de söz de yetkili hakkında şikayetim var. Bu konuyu da kapatmayacağım gerekirse her yerde şikayetimi yazacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 2 ay önce

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler