sta-1-hoverYetersiz Çözüm

McDonald's Libadiye Şubesindeki  Yetkili Ve Çalışanların Kabalığı!

Nurcan Nurcan30 Ekim 2017 00:43

7 çocuk 29 Ekim günü Libadiye şubesine gittiler annesi olarak bende bahçede oturuyordum, yemekleri alıp yukarı çıktılar bir süre sonra oranın nasıl yetkilisi ise onları oradan kovdu ,onlara göre değilmiş üst kat 10 yaşındalar. Çok gürültü yapmışlar ki orada başka müşteri de 1 anne çocuk sonra geldi. Geçen hafta da oradaydık 15 çocukla resimlerini atabilirim. Libadiye Şubesinin tüm personelleri zorla çalışan, bir zahmet cevap veren kaba tipler, üst katta müzik istedim yok dediler sanki ilk gidiyoruz. Bilmiyoruz. Yemekleri toplanmış dışarı hepsi atıldı. Devreye girdiğimde sizin burada olduğunuzu bilmiyorduk dedi yetkili emekliliği gelmiş bir hanım ki müşteriyle ağız kavgası yapamaz herkesin içinde gariptir ki bütün personel aynı tutumda. Hepsi üzgün dağıldı ki hiç yakışmadı. Bundan sonra asla gitmem ve herkese bu durumu anlatacağım. Şikayet edeceğim desem de yapın diyebilecek kapasitede insanlar toplanmış.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nurcan 11 Kasım 2017 02:02

Size 30ekimde şikayet yazdım oradaki bayanın yaptıklarını anlattığım halde gereği yapılacak dediniz fakat yine orda madem ilginiz bize haklısınız diye bir telefonsa gereğini şahsım olarak yapacağım. Çükü çocuklar onu görünce girmiyorlar. Müşterihaklarına başvuracağım çünkü kamera kayıtları var. Sizin ilginizi böyle beklemiyordum. Dün oturmuş sigarasını keyfini yapıyordu orda.

profile-icon Nurcan 30 Ekim 2017 19:30

Kısa zamanda ilginize de ayrıca teşekkür ederim.

profile-icon Nurcan 30 Ekim 2017 19:29

Lütfen gerekli uyarı ya da işlemi yapmanızı rice ediyorum ki bu durumun takipçisiyim. Gerekirse şahsım olarak sonuna kadar giderim şahitlerim de var. Çocuğumun en güzel gününde ki 29 Ekim Cumhuriyet bayramında oluyor. Sizin firmanıza hiç yakışmadı aynı kişiler geçen hafta da bir 15 çocukta karıştı ortalık ltfn deneyimli ve güler yüzlü elemanlar istiyoruz.

McDonald's Logo McDonald's 30 Ekim 2017 16:45

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler