30 Ekim 2017
#9738062

McDonald's Libadiye Şubesindeki  Yetkili Ve Çalışanların Kabalığı!

7 çocuk 29 Ekim günü Libadiye şubesine gittiler annesi olarak bende bahçede oturuyordum, yemekleri alıp yukarı çıktılar bir süre sonra oranın nasıl yetkilisi ise onları oradan kovdu ,onlara göre değilmiş üst kat 10 yaşındalar. Çok gürültü yapmışlar ki orada başka müşteri de 1 anne çocuk sonra geldi. Geçen hafta da oradaydık 15 çocukla resimlerini atabilirim. Libadiye Şubesinin tüm personelleri zorla çalışan, bir zahmet cevap veren kaba tipler, üst katta müzik istedim yok dediler sanki ilk gidiyoruz. Bilmiyoruz. Yemekleri toplanmış dışarı hepsi atıldı. Devreye girdiğimde sizin burada olduğunuzu bilmiyorduk dedi yetkili emekliliği gelmiş bir hanım ki müşteriyle ağız kavgası yapamaz herkesin içinde gariptir ki bütün personel aynı tutumda. Hepsi üzgün dağıldı ki hiç yakışmadı. Bundan sonra asla gitmem ve herkese bu durumu anlatacağım. Şikayet edeceğim desem de yapın diyebilecek kapasitede insanlar toplanmış.

Nurcan Nurcan 556 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Nurcan11 Kasım 2017

  Size 30ekimde şikayet yazdım oradaki bayanın yaptıklarını anlattığım halde gereği yapılacak dediniz fakat yine orda madem ilginiz bize haklısınız diye bir telefonsa gereğini şahsım olarak yapacağım. Çükü çocuklar onu görünce girmiyorlar. Müşterihaklarına başvuracağım çünkü kamera kayıtları var. Sizin ilginizi böyle beklemiyordum. Dün oturmuş sigarasını keyfini yapıyordu orda.

 • Nurcan30 Ekim 2017

  Kısa zamanda ilginize de ayrıca teşekkür ederim.

 • Nurcan30 Ekim 2017

  Lütfen gerekli uyarı ya da işlemi yapmanızı rice ediyorum ki bu durumun takipçisiyim. Gerekirse şahsım olarak sonuna kadar giderim şahitlerim de var. Çocuğumun en güzel gününde ki 29 Ekim Cumhuriyet bayramında oluyor. Sizin firmanıza hiç yakışmadı aynı kişiler geçen hafta da bir 15 çocukta karıştı ortalık ltfn deneyimli ve güler yüzlü elemanlar istiyoruz.

 • McDonald's Temsilcisi30 Ekim 2017

  İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler