McDonald's Kurye Tarafından Rahatsız Edildim

Sabire Sabire05 Ağustos 00:19

Yaklaşık 2-3 ay öncesinde Yemek Sepeti üzerinden sipariş verdim. Kurye telefon numaramı alıp taciz etti engelleyip şikayet hattını aradım. Siparişimi de yanlış getirdiği için doğrusunu vermek için tekrar geldiğinde beni şikayet ettin sana yapacağımı bilirim diyerek tehdit etti. Gitmezse polis çağıracağımı söyledim. 

Şikayet hattını aradım tekrar gerekli önlemleri alacağız çok hassas bir konu kurumsal bir firma olarak dikkat edeceğiz haklısınız. Kadına şiddetin baskın olduğu dönemde sizi destekliyoruz dediler. 2 gün önce sipariş vermek için gittiğimde o kurye hala orada çalışıyordu. Üstelik şubesi bile değişmemiş! Tekrar şikayet hayatını aradım ve ilgili kişinin dönüş yapmasını istedim. Bugün dönüş yaptılar fakat öncesine dair şikayetim görünmüyormuş. Gerçekten bu kadar mı önemsenmiyoruz? Personeliniz birini tehdit ediyor. Taciz ediyor. Siz sadece gerekli lemler yapılacak deyip sırf firma adı zedelenmesin diye hiçbir şey yapmayacak kadar mı önem veriyorsunuz müşterilerinize! Üstelik her verdiğim sipariş de yanlış geliyor. Hep şikayet üzerine yenisini getirttiriyorum. 

Gerekirse adli yollara başvuracağım. Kimse korkuyla yaşayamaz. Bu kişinin başka insanlara da bu şekilde yaklaşmayacağının garantisini veremezsiniz. Kurumsal bir firma saygınlığını düşünüp iş sonuna götürmesi gerekiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 05 Ağustos 09:22

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler