McDonald's Kozyatağı 3 Menüden Sadece Burgerleri Doğru Getirdi

Gürcan Gürcan29 Eylül 11:23

2 gün önce McDonald's Kozyatağı şubesinden yemeksepeti.com üzerinden sipariş verdim. 3'lu mekonomik menü, 1 cheeseburger, 1 McChicken sipariş ettim. Menülerin içecekleri ayran, kola, kola. 25 dakika sonra gelen sipariş: Burgerler + 1 kola + 1 ice tea + 1 ayran.

Sonuç; patatesler yok, kola yerine Fuse Tea.

McDonald's ya ürünlerinizi size gönderelim, ya da hepsini eksiksiz iade edin dedi. Makul 2 seçenekmiş gibi gözükse de, ikisi de müşteriye en ufak yardımcı olmuyor. Neden mi?

1. Hamburger, patates ve kola bütünlüğünü bütün dünyaya siz öğrettiniz. Biz elimizdeki burgerleri yemek için 25 dakika daha sizin eksik patatesleri ve kolayı göndermenizi mi bekleyeceğiz? O zaman burgerlerin yenilebilir bir tarafı olur mu? Zaten siz kendiniz pişmiş bir burgeri ne kadar bekletiyorsunuz? 10 dakika sonra çöpe gidiyor lezzetini kaybettiği ve hijyen nedeniyle. Biz de sizin için çöp standardında olan bir burgeri mi yiyelim siz patatesleri getirdiğinizde? Ya da önce elimizdekileri yedikten sonra 25 dakika patates mi bekleyeceğiz? Ne anlamı var o zaman sizden menü sipariş etmenin?

2. Yemek sipariş ettiğimiz zaman karnımız aç oluyor. Hiçbir zaman sipariş edip 1 saat sonra yemek yemiyoruz. Bu sipariş de 25 dakika içinde geldiğinde tabii ki karnımız açtı ve yemek zorunda kaldık. Çünkü McDonald's müşteri hizmetlisine bağlanmak 10 dakika sürüyor, zaten üzerinde bir 20-30 dakika da siparişleri değiştirmeleri sürse olur size 40 dakika. Yani ilk siparişi verdikten 65 dakika sonra yemeğimizi (eğer ikincide de doğru gelirse) yememiz kabul edilebilir bir şey değil. Dolayısıyla elimize ulaşan ürünleri yemek durumunda oluyoruz. Eğer iade istediğimizde bize kısmi iade yapamayız derseniz, o zaman biz de size küfrederiz.

Bu konularda hiç destek olmayan Yemek Sepeti'ne de ayrıca şikayet yazacağım. İşin siparişi alma kısmında olup, destek kısmında yalnız bırakırsanız, o zaman bir gün artık bizden hiç sipariş alamayacaksınız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 1 ay önce

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler