McDonald's Karşıyaka Bahriye Üçok Şubesi Hizmet İhlali Yapıyor

Beste Beste25 Temmuz 00:59

Karşıyaka McDonald's bahriye üçok şubesinde yemek yemek in 23.30'da işletmeye giriş yaptık. Siparişimizi vermek istediğimizde pos cihazlarının çalışmadığımı nakit ödeme almak istediklerini belirttiler, bunun üzerine eşim aç olduğumuz için sen siparişi ver, para çekip geleceğim dedi. Çalışanlar bunu duymasına rağmen eşim gittikten sonra siparişimi alamayacaklarını, parayı getirdikten sonra sipariş verebileceğimi söyledi. Takdir edersiniz ki saat 23.30'da kalkıp McDonald's'a gelen insan açtır! Eşim 15 dakika sonra gelebildi, ben rehine gibi içeride beklemek zorunda kaldım. Eşime Henüz siparişin alınıp hazırlanmadığını belirttiğimde ise hizmet almaktan vazgeçip evimize döndük. Eşimin bu şubeden daha önce zehirlenmesi ve belirttiğimizde gönderdikleri ücretsiz telafi menüsünden dolayı ilgili olduklarını düşünerek tekrar hizmet almaya başlamıştık fakat bizi tekrar pişman ettiler. 

İzmir Karşıyaka bahriye üçok Şubesi artık bizim için bitmiştir. Özellikle pandemi sürecinde olduğumuzu da varsayarak paramızın nam salmış ancak hizmet ihlali yapan bir fast food zincirine vermektense esnafa kazandırmayı yeğleyeceğiz. Pos cihazlarının olmaması veya çalışmaması bizi ilgilendiren bir durum değildir haklarımızı bilmekteyiz, para çekip gelmek inisiyatifimize kalmıştır. Hizmet ihlali yapıyorsunuz! 444 62 62 McDonald's'ı aradığınızda sizi şubelerimizden temassız ödeme yapabilirsiniz garantisi veren bir ses kaydı karşılamaktadır. Nakit para çekmek için bankamatik bankamatik bizi gezdiren bu işletme talep ettiğimiz süre içinde de siparişimizi hazırlamamış olup bizi mağdur etmiştir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 25 Temmuz 09:22

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler