McDonald's Kapalı Restoran İçin Para Çekimi

Hande Hande12 Eylül 20:16

Yemek Sepeti üzerinden McDonald's Kartal Kordonboyu şubesinden sipariş verdim ve kartımdan para çekimi sonrasında siparişimin restoranın kapalı olmasından dolayı iptal edildiği bilgisi verildi. Paramı çektikten sonra restoranın kapalı olduğu bilgisi verilmektedir ve para iadem için 1-7 günü arasında bekleyeceğim söyleniyor. 

McDonald's Kartal Kordonboyu'nu aradığımda ise açık olduklarını dile getirdiler. Yemek Sepeti'ni arayıp bu durumu bildirdiğimde McDonald's'ın yoğunluktan dolayı kapalı bilgisini geç verdiğini ama tekrar sipariş oluşturabileceğimi söylediler yani ikinciye para çekimi talep ettiler. Son bakiyem ile sipariş vermiş olduğumu dile getirdiğimde Yemek Sepeti şube ile görüştü ve siparişimin aktifleştirildiğini ve 30 dakika içerisinde adresime gönderileceği bilgisi verildi. 

Aradan 1 saat geçtikten sonra Yemek Sepeti tekrar aradım ve şube ile görüştüklerinde siparişimin yoğunluktan dolayı tekrar iptal edildiğini söylediler. Bu arada geçen süre zarfında bundan haberim olmadı. Müşteri memnuniyetini 0 düşünen ve çok sorumsuz bir şube. .

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 13 Eylül 09:23

Merhaba, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler