Toplam çözüm sayısı
..
McDonald's ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rasim'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3

McDonald's Hoşnudiye Eskişehir Şubesi Memnuniyetsizliği!

1.441görüntüleme
Rasim
Rasim 05 Ekim 2019 16:47

Yemeksepeti üzerinden "double köfteburger" menü siparişi verdim. Ürün gelince alıp paketinden çıkarınca şaşırdım. Gelen ürün küçük çaplı hamburger ekmeği arasına iki köfte ve arası peynirli küçük bir şeydi. Yemeksepeti ®'ni aradım, ürünün yanlış geldiğini söyledim. Değişim önerdiler, kabul ettim.

Yaklaşık 40 dakikalık bir beklemeden sonra restoran görevlisi geldi, tabii tecrübeli olduğumdan onun önünde açtım bu sefer paketi. Gelen ürün köfteburger ekmeği arasına iki adet köfte, başka da bir şey yok... Ara peynir yok, soğan yeşillik sos vs... Yok. Dalga geçer gibi bir ürün göndermişler, üstelik değişim talep edildiği ve müşterinin buna bakacağı biline biline... Önceki küçük "hamburgerlerini" gönderdiğim gibi, o yeni gelen ekmek arası sade köfteyi de personele iade ettim. Yemeksepeti'nden de iade talep ettim. Özetle aç kaldım, dalga geçildiği için de sinirlendim. O iade ettiğim ürünleri de muhtemelen çöpe atarlar, o da ayrı bir israf. Son derece ciddiyetsiz, son derece lakayıt bir şube. Acilen gözden geçirilmeli. Nasıl olsa eve ® teslim, nasıl olsa kabul ederler ses çıkarmazlar şeklinde bir yaklaşımları var.

McDonald's Logo
McDonald's06 Ekim 2019 09:04

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

Rasim
Rasim07 Ekim 2019 13:14

Yemeksepeti'nden zaten başlatmış olduğum iptal ve iade işlemi, çok sonradan restoran (hoşnudiye Şb...) tarafından da bana bildirildi. Fakat ilk ürünün yanlış gelmesi, sonradan değişiklik talebi üzerine dalga geçer gibi ekmek arası kuru köfteburger göndermeleri ile ilgili bir bildirimde bulunmadılar. Herhangi bir gerekçe vb... Sunmadılar. Süreçle ilgili incelemenizi bekliyorum. Yukarıdaki linke de durumu anlatır bir mesaj yazdım.

Rasim
Rasim07 Ekim 2019 16:05

Gün içinde ilgili restoran sorumlusu tarafından arandım. Konuyu tekrar kendilerine de aktardım. Personel ile görüştüler mi sonrasında, bilmiyorum. Benimle ilgili tarafında üzüntülerini iletiyorlar. Bu şekilde bir tatlıya bağlama adımı oldu. Artık eve sipariş konusunda mesafeliyim çünkü aynı şeyin tekrar yaşanmayacağının bir garantisi yok. Anında müdahale ve itiraz mekanizması sağlıklı çalışmıyor. Nasılsa yarım saat, bir saat beklemiş, nasılsa kabul edecek şeklinde bir yaklaşım olabiliyor ve sonucunda müşteri mağdur oluyor. Geç de olsa arayıp üzüntülerini ilettikleri için teşekkür ederim. Bundan sonra eve sipariş düşünmüyorum, restoranlarına ise gidebilirim. En azından bir sorun olduğunda hemen orada derdimizi anlatabildiğimiz biri olur.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler