Mcdonald's Hamburger Küçüktü

Sinan Sinan1 hafta önce

Maltepe Altay Çeşme Mah. Şubesi'nden Yemek Sepeti üzerinden bir adet hamburger menü siparişi verdim. Gelen hamburger tabiri caizse çay tabağı büyüklüğünde ve inde turşu olmasını istememe rağmen bir dilim salatalık turşusu hardalı ketçabı ve kavrulmuş soğan taneleri vardı. Ne bir yeşillik ne de bir büyüklük. Hamburger hamburger olalı herhalde ilk defa bu kadar küçülmüştür. 

Doldurmuşlar büyük boy patatesi ve büyük boy kolayı. Yemin ederim kola bir litrelik gibiydi. Acilen hamburgerlerin boyunu büyütün. Küçük bir hamburgerin yanına büyük boy kola ve yarım kilo patates kızartmasıyla insanları kandırmayın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 6 gün önce

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler