McDonald's Güneşli Şubesi Siparişlerle İlgilenmiyor!

Kenan Kenan2 ay önce

Güneşli Mc Donald’S şubesinden 15 Aralık 2019 tarihinde Yemek Sepeti aracılığı ile sipariş verdik siparişlerimizin bir kısmı yanlış geldi geldiğinde bizim siparişimizin getirdikleri şekilde olmadığını değiştirilmesi gerektiğini belirterek geri gönderdik değiştirmeyi kabul ettiler değişiminde 5-10 içerisinde yapılacağını belirttiler takribi 1,5 saat gelmeyince Yemek Sepeti üzerinden sorduk ve aradılar 10 dakika içinde gelecek dediler.

Yine 40 dakika geçince arayan numaraya sorduk sipariş yolda dedi ismini mervan olarak belirten bu yetkili aynı anda yolda dediği 5 dakika içinde gelecek dediği kuryeye kaç dakikaya orada olursun diye soruyor biz gelip gelmeyeceğini baskın bir tavırla sorunca isterseniz iptal edelim diyor çocuğumuzun da uyku saati geçmek üzere olduğundan acil gönderin iptal etmeyin ama gönderin artık deyince yine üzerine bir yarım saat sonra getirdiler bir özür bir açıklama yapmadan ürünü kapıdan küfür eder gibi bir tavırla bırakıp gittiler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 2 ay önce

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler