07 Ekim
#12744294

McDonald's Eksik Ürün Gönderip Oyaladı!

3 menü sipariş ettim bir tanesi çocuk menüydü. Siparişler 1 paket içinde geldi teslim aldıktan sonra fark ettim ki oyuncak Yok içinde tabi çocukta hayal kırıklığı. Hemen aradım evet unutmuşuz hemen şubeyi arıyoruz gönderiyoruz dediler. 3 gün oldu ve ben her gün aradım. Galiba şirket politikası müşterinin unutmasını beklemek ben unuttum aslında ama kızım unutmuyor. Mesele unutulması da değil dönüş yapsalar tamam. Ama kurumsallıktan uzak bir tutum.
Parasını verdiğim aldığım bir ürünü nasıl teslim etmezsiniz? Pazar kaygısıyla çocuklara hitap ediyorsunuz tamam da bari düzgün yapın işinizi de o masumları üzmeyin. Çocuk menüdeki ekmeğin de bayat olduğunu söylemeliyim.

İzzet İzzet 1.688 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • McDonald's Temsilcisi08 Ekim

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

Ziyaretçi Yorumları