06 Şubat
#11547435

McDonald's  Artık Bitmiş. Ne Kalite Var, Ne Lezzet!

Eskişehir Espark restoranınızda 05.02.2019 tarihinde aldığım ürünler ile anladım ki McDonald's artık bitmiş. Lezzet yerlerde sürünüyor. Menü yanında aldığım peynir kroket yarı ılık içinde hala soğuk kısımları olan ayrıca peynir ile alakası bile olmayan lastik gibi lezzetsiz bir üründü. Atıştırmalık ile yaşadığım olayların ilki bu değil.


Marketteki nuggetlar bundan daha iyidir. McD atıştırmalık rakiplerine kıyasla gerçekten vasat ve son yediğim kroket bunu kanıtladı. Bugün yediğim Çıtır Tavuk Burger deseniz aynı şekilde lezzetsiz bir ürün. Bu kadar tatsız olan ürünlerin bir de fiyatlarının artması durumu var tabi. Ondan bahsetmiyorum bile. Köfteburger diye sattığınız ürünün et ile alakası bile yok. Marketlerde satılan ucuz hamburger köfteleri gibi tadı olan bir ürüne insanların nasıl para vermesini bekliyorsunuz anlamıyorum. McDonald's gerçekten bitmiş. Ne kalite kalmış, ne lezzet... Yaşadığım bu olaylar üst üste gelince bu kanıya vardım. Artık alınabilecek ürünler sadece dondurma içecek ve kahve olmuş rakip restoran zincirlerine kıyasla.


Acilen bu sorunlar düzeltilmeli. Müşteri restorandan memnun ayrılmalı. Verdiğim paraya mı üzüleyim yoksa yediklerimin saçmalığına mı bilemiyorum.

Şafak Şafak 8.722 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • McDonald's Temsilcisi06 Şubat

    İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler