sta-1-hoverYetersiz Çözüm

McDonald's Altıyol Şube Sorumlusunun Kabalığı!

Canan Canan17 Temmuz 2017 23:43

17.07.2017 tarihinde McDonald's Altıyol Şubesi'ne sırf 4 yaşındaki kızım istediği için iki çocuğumla girdim. Restoran çok pisti, mermer yerler merdivenler dahil yağ içinde ve düşmemek için görevli garsondan yardim istedim ve çocuk arabasını üst kata çıkarttık. Oda ne üst kat hamam gibi sıcak, klimalar çalışmıyor. 10 dakika içinde terden öldük. Garsona söyledim otomatik çalışıyor dedi ama yarım saat oldu nedense çalışmadı. Zaten açılır camda yok.

Yemek mi yedik, saunaya mı girdik belli değil. Bunlar bir yana, o saatte 18.00 civarı görevli sorumlu müdür bayana durumu anlattım, kendisini gayet kaba bir tavırlı saldırıya geçti. Ben karşı savunma yapacağınıza durumu düzeltiriz haklısınız demesini beklerken, sokak ağzıyla benimle kavga etti. Kameraları izleyin. Hiç yakışmadı size hiç!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 18 Temmuz 2017 12:59

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler