sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Mcdonald's 70 Dakikada Gelen Sipariş

Esra Esra25 Haziran 15:49

Manavgat McDonald's 'tan sipariş verdim ve 70 dakikada geldi. Teslimat süresini 30 dakika seçmeme rağmen. Hazır gıda ürünü için 70 dakika teslimat süresi çok çok fazla. Süre seçeneği koymayın o zaman. Yoğunluk varsa da personel arttırın. 

Müşteriyi mağdur etmeye hakkınız yok. Müşteri temsilcisi ile konuştuğumda siparişi iptal ettim ve ardından hemen kurye geldi. Sırf bu sıcak günde yorulan kuryenin hakkına girmemek için teslim aldım siparişi geri göndermedim. Çoktan soğumuştu bile yiyecekler. Tam bir fiyasko.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

profile-icon Esra 26 Haziran 21:43

Mc Donald's in kendi Web sayfasından da şikayetimi yazmıştım. Manavgat şubeden aradılar. Konuştuk. Personel yetersizliğinden kaynaklandığını ve yeni personel alımları yaptıklarını tekrar bu sorunun yaşanmayacağını söylediler.

McDonald's Logo McDonald's 26 Haziran 08:54

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler