McDonald's 1.30 Saat Geçtikten Sonra Siparişim İptal Edildi

Kerem Kerem10 Ekim 16:58

McDonald's Atakent mh. Şubeden Yemek Sepeti üzerinden sipariş verdim. Ortalama 45-60 dakika teslim süresi yazıyordu. Sipariş verdikten tam 1. 30 saat sonra siparişiniz restoran yoğunluğu dolayısıyla iptal edildi yazdı. Gerek arayarak gerek yazarak bu restoranı en az 5 kere şikayet ettim. Gördüğüm kadarıyla benim gibi yüzlerce insan şikayet etmiş. 

Biz kendi paramızı ödeyip adam gibi hizmet görmek istiyoruz. Hamburgerleri bedava almıyoruz. Boy boy TV reklamı veriyorsunuz ama hizmetiniz yok. Umarım bu yazdıklarımı bölge müdürleriniz görüyordur. Kimseyi parasını ödediği/ödeyeceği hamburger için 1.30 saat bekletemezsiniz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

McDonald's Logo McDonald's 11 Ekim 08:34

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler