McDonald's  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Konya Selçuker McDonald's Çalışanları Saygısız

392görüntüleme
Derya
Derya 23 Kasım 2020 20:39

Konya Selçuker McDonald's şubesinde kapıda kocaman 22.00'dan sonra gel al paket yazmasına rağmen 20.00'da kapıda olmama rağmen kapıyı açıp durumu izah bile etmediler ki içeride birçok müşterisi vardı yeni sipariş veriyorlardı. Dakikalar sonra çalışanlarından biri sipariş alamadığını söyledi ama içerideki beyefendinin siparişi gözümün önünde o an girildi müdürleriyle görüşmek istediğimi söylediğimde m*** beymiş adı beyefendinin zahmet edip gelmedi bile. 

Çalışanlarınızın bu şekilde olması çok kırıcı insanları hem size gelmekten hem de sipariş vermekten soğutuyorsunuz. Ayrıca madem müdür müdürlüğünü yapıp kapıdaki 22.00'dan sonra gel al servis yazısını bir okusun idrak etsin. 

Keyfine göre aç kapat keyfine göre istediğini içeri al diğerlerini kapıda beklet. Bu olayı burada bırakmaya da hiç niyetim yok Konya Selçuker McDonald's şubesini ve müdürü M*** beyi Tüketici Hakem Heyetine, hakem mahkemesine bildireceğim.

McDonald's Logo
McDonald's25 Kasım 2020 09:20

İlginize teşekkür ederiz. McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz. http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin Saygılarımızla, McDonald’s Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler