McDonald's Siparişim Yanlış Geldi!

İrem Ç. |

Yemeksepeti.com aracılığıyla @McDonaldsTR verdiğim siparişteki her şey yanlış geldi üstelik dönüş de yapılmadı telafi de! Bu son siparişimdi! Big Mac menü hamburgeri turşusuz soğansız istedim, kola buzsuz istedim hepsi yanlış geldi fotoğraflarda göreceğiniz gibi. Bir daha bu iki markayı kullanmayacağım. Müşteri memnuniyeti, geri dönüş ve telafi hizmeti sıfır!

Etiketler :

Yanlış - Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem Ç.
  31 Ağustos
  13:44

  Marka olmak böyle birşey mi Mc donald's ? (!)

 • İrem Ç.
  19 Temmuz
  13:56

  Tam iki hafta olmasına karşın Mc Donald's henüz cevap verme özür dileme ve telafi etme zahmetinde bulunmadı. "Büyük" marka olmak böyle birşey demek ki! Maduriyetimi ve hakkımı başka platformlarda da aramaya devam edeceğim! Anadolu Restoran İşletmeleri'ni ülke olarak bağlı olduğunuz bölge müdürlüğüne ve international Mc Donald's a şikayet edeceğim. Hizmet sektöründe sağlık ve hijyen kadar önemli olan müşteri memnuniyetini hiçe saydığınız ve bu markayı hak ettiği şekilde temsil etmediğiniz için...

 • İrem Ç.
  12 Temmuz
  19:53

  Mc Donald's tan en ufak bir özür ve telafi yaklaşımı almadım. Müşterinin sizin için ne kadar değersiz olduğunu anladım. Siz nasıl olsa dünya markasısınız değil mi (!) Ben ise denizde bir kum tanesi !!!