McDonald's İnsanları Saf Yerine Koymayın Bari!

Melisa G. |

McDonald's bulunduğu bölgeye göre çalışanların üslubunun değiştiğine ilk defa şahit oluyorum. Lakayt davranışlar. Dondurma ve milkshake almaya gittiğimde verilen milkshake sudan farksız mcflurry ise dondurmayla alakasız haldeydi. Sebebini sorduğumda ise milkshake burada böyle makineden birşey yapamıyoruz dendi. Madem bozuk makineniz gerekeni yapın ya da satmayın. İnsanları saf yerine koymayın.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melisa G.
  01 Mayıs
  02:48

  Ayrıca belirtmeden edemeyeceğim bir diğer husus ise yapılan alışverişlerde fiş verilmemesi. Fiş kesiliyor ve müşteriye sunulmak yerinde kasada yığılıyor. Bu durumu sonradan fark edip geri fiş istemeye gittiğimde fişimi çöpler arasında aradılar ve yoktu sadece 5 dakika geçmiş olmasına rağmen. Yeniden fiş kestiler ve bu da demek oluyor ki bana kesilen fiş miktarınca başka müşterilere fiş kesilmeyecek...

 • 30 Nisan
  18:09

  İlginize teşekkür ederiz.

  McDonald’s olarak her türlü görüş ve öneriyi titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

  Konu hakkında gerekli inceleme yapılarak en kısa sürede bilgi verilecektir. McDonald’s hakkındaki her türlü görüş ve sorunuz için aşağıdaki linkten bizimle temasa geçebilirsiniz.

  http://www.mcdonalds.com.tr/Bize-Ulasin

  Saygılarımızla,

  McDonald’s