Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mcfee Şikayet Var

Tuğba
13 Mart 11:45
690

Merhaba, Mcafee 06.03.2024 günü aboneliğimi bana sormadan, farklı seçenekler sunmadan, benden izin almadan 1 yıl uzatmış ve bu işlem için banka kartımdan 449,99 TL çekmiş. Şirketin web sitesinde muhatap bulmak mümkün değil. Bu bakımdan aboneliğimin iptal edilerek kartımdan çekilen miktarın acilen iade edilmesini istiyorum. Ayrıca bu durum kart bilgilerimin de kayıt altında tutulduğunu gösteriyor. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na aykırı hareket eden bu firma hakkında söz konusu olumsuzlukları düzeltmediği takdirde yasal işlemleri başlatacağımı da belirtmek isterim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Mehmet

Merhaba, Mcafee' nin Müşteri Hizmetleri Çağrı numarası falan yok. Mcafee 31.03.2024 günü aboneliğimi bana sormadan, farklı seçenekler sunmadan, benden izin almadan 1 yıl uzatmış ve bu işlem için banka kartımdan 449,99 TL çekmiş. Şirketin web sitesinde muhatap bulmak mümkün değil. Bu bakımdan aboneliğimin iptal edilerek kartımdan çekilen miktarın acilen iade edilmesini istiyorum. Ayrıca bu durum kart bilgilerimin de kayıt altında tutulduğunu gösteriyor. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na aykırı hareket eden bu firma hakkında söz konusu olumsuzlukları düzeltmediği takdirde yasal işlemleri başlatacağımı da belirtmek isterim.

Seray

Benim de kredi kartımdan aynı ücret kesildi ve bilmediğim bir yerden habersiz yapılması üzerine kartımı iptal ettirdim ve iade istedim fakat sonra virüs şirketinin kart bilgilerime ulaşarak otomatik çekim yaptığını gelen email ile öğrendim. Tamamen yasadışı ve kişisel bilgilerin korunumuna aykırı bir uygulama. Bir an önce düzeltilmeli. Başvuru yapılacak bir kişi ve telefon numarası da yok maalesef

Benzer Şikayetler

Mcafee Türkiye Gelen Maile Şikayetçiyim

Dalia
13 Haziran 12:50
13

Mcafee Türkiye İzinsiz Abonelik Ve Para Çekimi Hakkında Şikayet

Yelda
12 Haziran 21:47
63
1

Mcafee Rızan Dışında Ödeme Alma

Kemal
12 Haziran 18:21
64
Benzer Şikayet Yaz