10 Haziran #10542818

Maya Tekstil-Penelope Kaz Tüyü Yastığındaki Kötü Koku Sorunu

Penelope marka kaz tüyü (gıdık tüyü karışımlı) yastığımı yıkama talimatına uygun olarak yıkadım; fakat sonrasında kötü koku oluştu. Akabinde 3 kez kuru temizleme yaptırdım (yastık yaklaşık bir aydır 2 farklı firmada kuru temizlemeye gördü ve koku gitmemiş dediğimde itirazsız kusura bakmayın denilerek yeniden yardımcı olunmaya çalışıldı); ancak koku yine rahatsız edici şekilde olduğundan yastığı kullanamıyoruz.


Sonrasında penelope marka için yazılan şikayetleri okuduğumda bu koku sorununu başkalarının da yaşamış olduğunu ve firmanın müşteri mağduriyetini giderdiğini okudum.
Buradan şikayet yazmak yerine aldığım Penelope mağazasını aradığımdaysa çözüm sunmak yerine sürekli bir itiraz ve yıkamamızın yanlış yapılabileceğini savundular. Dolayısıyla, mağduriyetimin bu site aracılığıyla giderilmesini talep etmekteyim. Yardımcı olunabilirse sevinirim.

Özlem 954 Okunma

Cevaplar

  • Özlem'in Teşekkür Mesajı12 Haziran

    Teşekkürler.

  • Özlem12 Haziran

    Firma, beklediğim desteği sağlamıştır. Teşekkürler. Özlem

  • Maya Tekstil-Penelope Temsilcisi12 Haziran

    Merhaba Sayın Özlem E., bu üzücü konu ile ilgili size yardımcı olacağımızı bildirir, en yakın mağazamıza üzücü sorunu yaratan ürünü kalite kontrol amacı ile bize iade etmenizin ardından, mağduriyetinizin giderileceğini bildiririz. Saygılarımızla.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön