17 Mayıs 2013

Maya Estetik Satış Öncesi Ve Sonrası Tutarsızlık!

1 sene önce lazer epilasyon için komple vücut bitiş garantili olarak tarafıma sözde indirimli bi tutar bildirildi. müessesenin bu kadar ciddiyetsiz olduğunu bilemediğimden satın aldım fakat kayda bir kaç küçük bölge işlenmiş. seanslara gittiğimde ***isimli çalışan personelin sözünden cayıp beni ilgilendirmiyor tarzı tutumu üzerine yetkili kişi ile görüşme talep edince sorunun giderileceğini belirttiler.

Fakat her gidişimde aynı sorunla karşılaştım ve iyi bi ücret ödediğim halde baştan savar bir hizmetle karşılaştım. şimdi ise bitiş garantisi olmadığını söyleyerek seansın sona erdiğini söylediler. müşteriye doğru düzgün davranmadıkları gibi azarlandım 8 seans sonucunda hiçbir değişiklik yok.

Yeliz 3.717 Okunma

Cevaplar

  • Maya Estetik Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sayın Yeliz Hanım Dikkat çektiğiniz konular,kurumsal hizmet,kalite ve bütünlüğümüz açısından son derece önemli olup; titizlikle değerlendirilecektir. Bizimle [email protected] mail adresimizden veya 0530 957 95 95 numaralı telefonumuzdan iletişim kurmanız halinde konu,şikayet yönetimi prensiplerimiz doğrultusunda sonuçlandırılacaktır. Hassasiyetiniz için teşekkür ediyoruz. MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ BURCU KÖSEOĞLU

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön