Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Maxus Market'ten Paramı Alamıyorum

profile
Onur
03 Ekim 2023
5.113
Onur'un Teşekkür Mesajı
“Mağduriyetimi giderdiğiniz için başta Özgür Bey olmak üzere Maxsus Global e teşekkür ederim.”

25 Ağustos 2023 tarihinde Telegram uygulaması üzerinden, Bakırcı Akademi Finans adında bir grup tarafından Forex işlemleri ile ilgili tarafımla iletişime geçildi. S** ç*** adındaki grup yöneticisi bana bizimle çalışmak ister misiniz? İşlemlerde de yardımcı oluruz, vip grubumuz var sizi oraya ekleriz şeklinde bir teklifle geldi. Biraz düşündükten sonra kabul ettim.

2500 dolar para yatırarak işlemlerime başladım. Bu arada gruptan da gelen sinyallerden değerlendirmek istedim. Nitekim 1 hafta gibi bir süre sonunda bir miktar kar ettim. Daha sonra gruptan gelen işlemlerde kasıtlı olarak sürekli zarar ettirildiğimi fark ettim. Bunu sorduğumda kendilerinin de sorun yaşadığını söylediler. Bu şekilde kazandığım yaklaşık 2000 dolar üzerindeki kazancımı bilinçli şekilde ters işlem vererek aldılar. Daha sonra tekrar bu şekilde birkaç işlem ile yaptığım kârlar hesabımdan düşürülmeye çalışıldı. 

Nitekim bunun Maxus Global tarafından bilinçli olarak yapıldığını, vip diye verilen işlemlerin aslında kendi uydurdukları enstrümanlar olduğunu fark ettim. Bunlar kısaca şöyle Togg, Xus4, Bnb100 ve index10 şeklinde. Ayrıca işlem yaparken marjin biraz düşmeye başladığında bir şeylerin ters gittiğini fark ettim ve fiyatları inceledim. Grafik ekranda olan fiyat ile fiyat kısmında yazan fiyatın tamamen birbirinden farklı olduğunu zararın daha da büyümesi ve stop out yapmak için böyle bir aldatmaca yoluna başvurulduğunu fark ettim.

Sonuç olarak Maxus Global şirketi ile çalışmak istemediğimi kendilerine söyledim. Paramı çekmek istediğimi ilettim. Yaklaşık 2 hafta gibi bir süre geçmesine rağmen paramın bir kısmını hâlâ çekemedim. Sürekli oyalama taktiği ile parayı vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. 

Maxus Global Limited şirketi ile çalışacak yatırımcıları uyarıyorum, paranız tehlikede. Kazanma şansınız yok, kazanırsanız da paranızı alma şansınız yine yok. Sizi bir şekilde zarar ettirecekler, kazanırsanız da lot şartı, bugün yarın vs diyerek içeride tutmaya çalışacaklar. 

Size zorla vip den gönderdikleri sinyalleri girmenizi isteyecekler. Bunlar belgeli ve kanıtlıdır. Maxus Global Limited şirketi size vaat ettiklerini yerine getirmeyen ve bu işi yasal olmayan yollardan yapan bir şirkettir. Yazacak daha çok şey var ama kısa tutmak istedim.

Maxus Market'ten Paramı Alamıyorum
Maxus Market'ten Paramı Alamıyorum
Maxus Market'ten Paramı Alamıyorum
+2
Onur
Onur
04 Ekim 2023 13:49

Firma tarafımla iletişime geçti. Sorunum Ö*** Bey ve Maxus Global şirketi tarafından çözüldü. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Onur
Onur
04 Ekim 2023 13:50

Mağduriyetimi giderdiğiniz için başta Özgür Bey olmak üzere Maxsus Global e teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

Maxus Market Paramı Geri Alamıyorum

profile
Taha
1 gün önce
97

Maxus yatırım firmasına öncelikle 100 dolar yatırım yaptım. İlk birkaç işlemi karla kapattık ve 'yatırım uzmanı' olduğunu söyleyen kişi, 'Bakın para kazanıyoruz, siz 1000 dolar daha yatırın, ben söz veriyorum yakından ilgileneceğim, hesabı büyüteceğiz, her hafta 100 dolardan fazla kar çekeceksiniz' ...

Maxus Market Paramı Geri Alamıyorum

Maxus Market Hesabımı Batırdı

profile
Gülümser
6 gün önce
198

Maxus firması hesabımı sıfırladı. Ben bir depremzede olarak elde ettiğim parayı bir arkadaşımla birlikte bu firmaya yatırdım. Kendileriyle hiç iletişimim olmadı. Para kazandıkça çeşitli yöntemlerle hesabı zora soktular ve piyasada olmayan enstrümanlarla işlem yaparak yatırımcıyı zor duruma düşürüyor...

Maxus Market Global Yanlış Yönlendirme, Zarara Uğratma

profile
Nasir
4 hafta önce
1.031

Maxus Global Market'e, bana ulaşan Türk arkadaşa güvendim ve 1000 dolar yatırdım. Daha sonra bana verilen yatırım tavsiyesi zarar ettirdi. Zararı kurtarmak amacıyla para yatırmam halinde Bonus tanımlanacağı ve zararın karşılanacağı belirtildi. Bu duruma inanarak toplam da 4000 dolar yatırdım ancak b...

Maxus Market Global Yanlış Yönlendirme, Zarara Uğratma
Maxus Market Global Yanlış Yönlendirme, Zarara Uğratma
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Buse
Buse

Bende takip ettiğim bir süre kazançları görünce düşük bir meblağ ile giriş yaptım, sonrasında bana 15/20 gibi tam hatırlamıyorum 3.4 ay oldu, Bonus sağlandı lot şartı getirmemi istiyorlar bu bakiye ile bu lot şartını getiremem dedim siz benden daha iyi bilirsiniz böyle şey olur mu dedim, suna hanım ilk başlarda çok iyiydi sonradan görüldü falan danışmanda ben parayı çekmek istiyorum dedikten sonra cevap vermedi takı bende şikayet kısmına yazınca danışman hemen ulaştı size para çekmeniz konusunda yardımcı olacağım parayı gönderdik ten sonra firma dan haber ediyorlar şikayet çeker misiniz diye şikayet yazmasak hiç dönüş sağlamayacaklar

Mert
Mert

Hocam mertkagaann Instagram'dan yazar mısınız sizden rica ediyorum

Benzer Şikayet Yaz