06 Kasım 2018
#11116866

Maxtone Cihazı İkidir Tamire Gidiyor Tamir Olmadan Geliyor!

Kadıköy şubesine sürekli kulak içine sabit ses vermesi sebebiyle babamın cihazını götürdük. Biz cihazı temizledik ses yok diye geri verdiler. Aynı ses devam ediyordu. Tekrar aynı şikayet ile cihazı verdik Kadıköy'de cihazı açıp tamir edemediklerini Ankara'ya göndermeleri gerektiğini söylediler, Ankara'ya gönderdiler.


Bir hafta sonra cihaz geldi cihazın içi açılıp tamir edilmemiş ses yok diye geri göndermişler. Ankara'ya gönderdiler ama boşu boşuna kontrol bile yapılmamış. Babamın cihazını denediğimde yine aynı şekilde ses verdiğini duydum ve tamir edilmesini isteyip teslim almak istemedim. Cihazın benim kulağıma uygun olmadığı için ses verdiğini söylediler.


Bodrum'a babama götürdüğümde yine aynı sesi veriyordu. İnsanları oynatıyorlar boşu boşuna. Sözde 5 yıl garanti veriyorlar destek yok tamir yok. Zaten sadece 9-6 açıklar çalışan insan nasıl bunların keyfine yapmadıkları iş için sürekli izin alacak? Mayıstan beri cihazı kullanamıyoruz. Diğer firmadan aldığımız cihaz 5 senedir sorunsuz çalışıyor ve desteklerinden de çok memnunuz bu firmadan aldığımıza çok pişmanız.

Ayben Ayben 856 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları