Maximiles Sistemi İş Bankası'na Yakışmıyor!

Zafer İ. |

2 yılda kredi kartımla 700 mil biriktirdim ancak millerimle bilet alamıyorum. İş Bankası Maximiles sitesinde Pegasus Havayolları anlaşmalı olduğu yazıyor. Ancak bilet almaya çalıştığımda havayolu ile anlaşmalı olmadıklarını öğrendim. 08507240724'ten uçuş hattına bağlanmak neredeyse imkansız. Kredi kartı bilgilerinizi tek tek giriyorsunuz, üstüne kartın tüm borç bilgilerini çok iyi bilseniz de dinliyorsunuz. Bu işlem net 5 dakikanızı alıyor! Sonra uçuş hattına bağlanıyorsunuz. Telefon sadece 3 kere çalıp kapanıyor açan yok. 5. denemeden sonra telefonu kırdım!

İş Bankası şikayet hattında Maximiles ile ilgili bir seçenek bile bulunmuyor. Maximiles web sayfasında sırasıyla 3 - 1 - 1 - 2'yi tuşlayın diyor. Böyle bir sistem zaten yok. İş Bankası'na yakışmıyor. Lütfen İş Bankası bana cevap olarak; lütfen 08507240724 arayın yazmasın. Çalışmayan uçuş kartı sisteminizle insanları yanıltmayın...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  10:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi