Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mavi Ücret İadesi Bonus Olarak Yapıldı

Sanya
06 Mayıs 15:01
190

24/4 tarihinde Mavi web sitesinden bir pantolon aldım. Ürünü hiç teslim almadan iade edildiğini gördüm. Ödemenin tarafıma yapıldığını söylediler; ancak hesabımı kontrol ettiğimde 195,01 TL'nin geri iade edildiğini ve ek olarak iki adet 67,49 TL bonus yüklendiğini fark ettim. Ödemeyi bonus olarak yapmamıştım, ancak geri dönüş bonus olarak yapılmış. Bunun üzerine müşteri destek hattını arayarak durumu izah ettim, fakat 'bizlik bir sorun yok, iletilen miktarlar siparişinizdeki gibidir' yanıtını aldım. Banka referans numarası verildi. Bankayı aradığımda ise referans numarası ile işlem yapamayacaklarını ve şubelerinin de bu konuda destek vermediğini belirttiler. Mavi'den alışveriş yapmadan önce zaten zorlu bir süreç geçirdim. Uzun yıllar sonra ilk defa sipariş verdim; 'siparişiniz kargoya verildi' denildi, ancak daha sonra ürünün bana teslim edilmeden iade edildiğini gördüm. Tekrar sipariş verdim. Kargo ürünü mağazaya teslim etmiş, fakat bana bildirim yapılmadı. Şubeyi aradığımda, karşımdaki kişi kısa cevaplar vererek ve sonrasında telefonu yüzüme kapatarak yardımcı olmadı. Şimdi de iade ücretim konusunda sorun yaşıyorum. Alışverişin nasıl zorlaştırıldığını sayenizde öğrenmiş oldum. Sipariş numaralarım: EOH7608163 ve EOH7518774.

06 Mayıs 15:06 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Sayın Sanya T., Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz. Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Mavi Müşteri İlişkileri

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Mavi Ücret İademi Yapmıyor

Merve
23 Ocak 17:36
118
1

Mavi. Com Ücret İademin Hediye Çekine Dönüşmesi Eziyeti

Mahmut
16 Aralık 2023 19:31
171
Mavi. Com Ücret İademin Hediye Çekine Dönüşmesi Eziyeti
Mavi. Com Ücret İademin Hediye Çekine Dönüşmesi Eziyeti
4
Çözüldü

Mavi Değişim Talep Edilen Ürün, Ne Ürün Var Ne Ücret İadesi

Ftm
22 Mayıs 13:29
35
"Buraya yazmasaydım sorunun çözüleceğini düşünmüyordum. Şikayetvar departmanından Atiye hanım, yazdıktan 3 saat sonra aradı ve sorunu çözdü. Ancak bir daha asla mavi online dan alışveriş yapmam canımdan bezdirdiler. Atiye hanıma çabası için teşekkürler"

Mavi Giyim Umursamazlığı

Berkem
09 Nisan 18:29
131
Mavi Giyim Umursamazlığı
Mavi Giyim Umursamazlığı
Mavi Giyim Umursamazlığı
Benzer Şikayet Yaz