Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Mavi Pişmanlık Mı Gerçekten?

Durmuş
14 Mayıs 19:16
131

Mavi nin İnternet sitesinden aldığım 2 adet pantolonu değişim için incelemeye gönderdim. İnceleme sonrası değişim onayı geldi. Mağazaya gittim. Bu ürünler bizim stoklarımızda yok size parasını verelim dediler. Ama internet sitesinde ürünlerin olduğunu söyleyince oradan istem yapamadıklarını söylediler. Bende ürünleri zaten internet mağazanızdan aldığımı neden oradan değişim yapamadıklarını sorduğum da bunun bir prosedür olduğunu söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım aynı şekilde cevap verdiler Nerede yazıyor bu prosedür diye sorduğumda bilgi güvenliği gerekçesiyle bunun açıklanamayacağını söylediler. Ben o zaman gönderdiğim pantolonları geri verin dedim, onları da geri veremeyecekleri söylediler. Ürünün parasını verelim diyorlar ama artık o ürünü o fiyata alamıyorum.

Mavi Pişmanlık Mı Gerçekten?
Mavi Pişmanlık Mı Gerçekten?
15 Mayıs 09:00 (Şikayetten 13 saat sonra)

Sayın Durmuş Ali Koçak, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz. Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Mavi Müşteri İlişkileri

Durmuş
15 Mayıs 10:06

Biraz önce mavi müşteri temsilcisi aradı ve dünkü müşteri temsilcisiyle aynı şeyleri söyledi. Hala internet mağazasından bana yönlendirme yapamama sebepleri net değil. Bana sürekli üzgün olduklarını söyleyip duruyorlar. Ben kimseyi üzmek istemiyorum ben sadece pantolonlarımı geri istiyorum. Sanırım mavi gerçekten pişmanlık hem de benim gibi sürekli internet mağazasından alışveriş yapan insanlar için kesinlikle pişmanlık. Haa bana sorumun cevabının sıkça sorulan sorular bölümünde olduğunu söylediler. Gerçi net cevabı orada da bulamadım ama, Bundan sonra ürün alacağımız da ürünle ilgili yaşayabileceğimiz sıkıntılara oradan bakmamız gerekiyormuş anlaşılan aklınızda bulunsun. Neyse sonuç olarak pantolonlarımı hâlâ alamadım ya da onlara giden bir yolu hala bulamadım. Bana aynı şeyleri söylemeye devam edeceklerse lütfen beni bir daha boş yere aramasınlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Mavi Jeans Sorunu

Onur
13 Temmuz 15:24
-
1

Mavi Jeans Ürün Değişim Sürecinde Yaşanan Sorunlar

Mustafa
02 Temmuz 15:15
237

Mavi Ürün Şikayeti İle Bıraktığım Pantolonumun İadesi/ücret İadesi

Mine
28 Haziran 09:28
349
3

Mavi Garantiden İade Alınmasına Karşı Değişim Yapılmadı

Orhan
10 Haziran 20:14
232
Benzer Şikayet Yaz