Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Mavi Kot Pantolon Kumaş Problemi

Kaya
15 Nisan 11:55
245

2023 Haziran veya Temmuz ayı içerisinde bir kot pantolon aldım fakat dizler de ve yan ceplerinde sarkma meydana geldi, belirtilen şekilde yıkama yapılmasına rağmen. Müşteri memnuniyeti doğrultusun da ne yapılabilir. Türkiye markası olarak ne yapabilirler. Merak ediyorum.

15 Nisan 12:01 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Sayın Kaya U., Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz. Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Mavi Müşteri İlişkileri

Kaya
03 Mayıs 13:36

15 gün oldu ama herhangi bir geri bildirim yapılmadı, sonuç olarak çözüm bulunmayacak ise kıyafetimin iadesini rica esiyorum

Kaya
08 Mayıs 15:50

Merhaba değişim onaylandı belirtilen mağazaya gittim yeni bir kot almaya çalıştım fakat her ne hikmetse mağazanın sistemleri çalışmıyormuş değişim yapamıyorlarmış aşağı yukarı 6 saat oldu hala ne bir haber ne bir bilgi hiçbir şey yok enteresan çok enteresan bilgileri alın me yapılması gerekiyorsa yapın ama müşteriyi defalarca mağazaya getirip de ikence yapmayın.

Kaya
08 Mayıs 17:13

Sabahtan beri çalışmayan bir sisteminiz ve saygısız bir mağaza elemanınız var, biri çalışıyor derken diğeri çalışmıyor diyor ve hitaplarıda da çok hoş değil.

Benzer Şikayetler

1

Mavi Jeans Ürün Değişimi Yapmadı

Ali
26 Nisan 22:19
486
Mavi Jeans Ürün Değişimi Yapmadı
Mavi Jeans Ürün Değişimi Yapmadı
Mavi Jeans Ürün Değişimi Yapmadı
5
Çözüldü

Mavi Pantolon Aşınma, Soyulma Şikayeti

Celalettin
20 Ocak 01:53
117
"Çok kısa sürede dönüş yapıldı ve değişim onayı verildi mavi müşteri ilişkilerine teşekkürler. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğunuz önem için teşekkürler mavi"

Mavi Maçı Marka Kot Pantolon Solma

Zülküf
12 Kasım 2023 22:08
304
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz