14 Şubat 2014 #2291014

Mavi Jeans'ten Aldığım Üründe Esneme Oldu

Yılbaşına bir kaç gün kala alışveriş yaptım. Aldığım kot pantolonu bir kere giymeme rağmen şalvar gibi oldu. Mağazanıza getirdim. Bir hafta sonra bana onaylanmadığına dair cevap geldi. Çok ucuz ürünler satmıyorsunuz. Eğer bir kaç giymede ürünleriniz bozulacaksa pazardan alırız. Mavi Jeans'in sürekli müşterisiydim ama bir daha asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Merve 91 Okunma

Cevaplar

 • Merve03 Mart 2014

  burda muhattap olacak kimse yok galiba..

 • Merve26 Şubat 2014

  cvp vermeyi düşünmüyorsunuz galiba..

 • Merve18 Şubat 2014

  Ürünü aldığım yere götürdüm ama inceleme sonucu olumsuz geldiği belirtildi. Ve ürünü gelip geri almam gerektiğini söylediler ürün hala mağazada duruyor gidip almayı düşünmüyorum. Ve bir mavi müşterisi olarak bunun düzeltilmesi istiyorum.

 • Mavi Temsilcisi16 Şubat 2014

  Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız olumsuz deneyimin bizi üzdüğünü bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön